Lézeres távolságmérő Nivel HDM-5G










- Elérhető:Raktáron van
- Gyártó: Nivel System
- Cikkszám: N2000
Nivel HDM-5G lézeres távolságmérő
Még jobban látható zöld lézerponttal, 50 méteres hatótávolsággal
A Nivel HDM-5G lézeres távolságmérő ideális választás épületen belüli távolságok mérésére, illetve épületen kívüli kisebb távok mérésére. A készülék az összes szükséges alapfunkcióra képes: összedás, kivonás, terület és térfogat számítás, pitagorasz, minimum és maximum mérés és festő funkció (felületek folyamatos mérése).
A Nivel lézeres távolságmérő lézerfénye nagyon erős és jól látható zöld színű. Ennek köszönhetően a világos felületen és épületen kívül kisebb távolságban is jól látszik a lézerfény. A mérési pontosság 2.0 mm, maximális mérési hatótávolság 50 méter. Lehetőség van a mérések rögzítésére (max 100 db). A készülék alján lévő kihajtható végdarab pedig megkönnyíti a sarokból való mérést. A HDM-5G távolságmérő állványra is felszerelhető (Nivel SJJ-M1) mely megkönnyíti és pontosabbá teszi a méréseket.
A termék előnye
- Még jobban látható zöld lézerfénnyel
- 2.0 milliméteres mérési pontosság
- 50 méteres hatótávolság
- Összes alap mérési funkciót ismeri
Technikai adatok
| Mérési távolság | 0,05 – 50 méterig |
| Mérési pontosság | 2.0 mm |
| Mérési funkciók | Összeadás, kivonás, terület, térfogat, pitagorasz, folymatos mérés, festő funkció, késleltetett mérés, |
| Libellák száma | 1 vízszintes és 1 függőleges |
| Áramellátás | 2 db AAA elemmel vagy akkuval |
| Kijelző háttérvilágítás | Van |
| Lézerfény és készülék automat kikapcsolása | Van |
| Állványfoglalat mérete | 1/4" |
| Működési hőmérséklet | 0°C to +40°C |
| Környezeti védelem | IP54 |
| Méretek: | 118x54x28 mm |
| Súly | 132 gramm |
| Garancia | 24 hónap |
A termékek szállítási díja a következő:
0 – 39.999 forintig: 1990 Ft
40.000 forinttól a szállítás ingyenes!
Fizetési opciók:
- banki előreutalással
- átvételkor (személyes vagy futárszolgálat esetén is) készpénzben vagy bankkártyával
A csomagjainkat az ExpressOne futárszolgálat viszi házhoz. A csomag feladását követően e-mailben értesítjük a csomag feladásáról. A kiszállítás napja az ExpressOne futár e-mailben újra értesíti a kézbesítés várható idejéről.
A termék használati útmutatója az alábbi linkre kattintva tölthető le:








