Leica Disto X6 P2P lézeres távolságmérő csomag




















- Elérhető:Raktáron van
- Gyártó: Leica Geosystems
- Cikkszám: 950878
Leica DISTO X6 P2P lézeres távolságmérő csomag
Valódi 3D mérésre képes műszercsomag
P2P csomag: a Disto X6 lézeres távolságmérő és a DST360-X adapter lehetővé teszi a valódi térbeli távolságmérést. Az adapterben lévő vízszintes és függőleges szögmérő biztosítja, hogy a X6 képes legyen meghatározni a megmért térbeli pontok közti távolságot. Most már nem csak magasságot és vízszintes távolságot, hanem bármely két pont közti távolságot (vízszintes, ferde, függőleges) lehetőség van megmérni.
Leica DISTO X6 távolságmérőt az ipari felhasználóknak tervezték. A robusztus ház IP65 védettséggel rendelkezik, védelmet biztosít a por és a vízsugár ellen, valamint 2 méteres magasságból történő esésnek is ellenáll. A digitális célkereső és a nagyméretű érintőképernyős garantálja, hogy még a legerősebb napsütésben is tudjon távolságot mérni. A készülék oldalára még egy mérőgomb is került az oldal irányú mérések könnyebb elvégzésére.
A készülék számos mérési funkcióval rendelkezik – mint például a Smart Horizontal Mode, a magasságkövetés, a profil- vagy szögmérés – ami a bonyolultabb mérési helyzetek gyors és hatékony megoldását segíti. A készülék memóriájába akár 300 mérési pont is rögzíthető, ami később visszanézhető és kiolvasható.
Emellett a Disto X6 is Bluetooth képes készülék, azaz lehetőség van a mérések azonnal megosztani telefonra vagy táblagépre. A mérések rögzítéséhez elérhető az ingyenesen letölthető Disto Plan alkalmazás, aminek a vázlatkészítő funkciója ideális a terepi felmérések során. Előfizetés után lehetőség van 3D modellek készítésére, melyet DXF, DWG formátumban egyszerűen lehet a CAD programok felé továbbítani.
A termék előnye
- Mérési hatótáv 250 méterig
- ± 1.0 mm távmérési pontosság
- Rendkívül gyors bekapcsolási idő
- Valós 3D mérés a P2P telynológiánka köszönhetően – csak DST360X-el
- Világos és jól olvasható 2.8” IPS érintőképernyő karcálló kijelzővel
- Mérési DIST gomb az készülék oldalán a könnyebb elérés érdekében
- Robosztus felépítés IP65 védelem, 2 méterig ütésálló ház
- Mérések indítása kézmozdulattal
- Memóriában 300 mérés tárolható
- Li-Ion újratölthető akkumulátor
- USB-C csatlakozó a töltéshez és az adatok letöltéséhez
- Mérések megosztása Bluetooth-on keresztül
- Ingyenes alkalmazás iOS és Androidra – DISTO PLAN
Szállítási tartalom:
- Leica DISTO X6 lézeres távolságmérő
- DST360-X adapter
- TRI állvány
- Leica koffer
- GZM3 céltábla
- Csuklópánt
- Hordtáska
- USB kábel, töltőfej
- Biztonsági útmutató, CE tanúsítávny
- Használati útmutató QR kódon keresztül
Technikai adatok
| Pontosság kedvező feltételek mellett * | 1,0 mm |
| Pontosság kedvezőtlen körülmények között ** | 2,0 mm |
| Mérési tartomány kedvező feltételekkel között * | 0,05 – 250 m |
| Mérési tartomány kedvezőtlen körülmények között ** | 0,05 – 150 m |
| A legkisebb egység látható | 0,1 mm |
| X-Range Power Technology | Igen |
| Lézerdióda típusa | 2. osztály, 635 nm, <1 mW |
| Digitális kereső 4-szeres zoommal | Igen |
| Dőlés mérési tartomány **** | 360° |
| Dőlésérzékelő leolvasási egysége | ± 0,2° |
| ø lézerpont | távolságokban | 6/30/60 mm | 10/50/100 m |
| Védelmi osztály | IP65 (por- és vízsugár-védett) ejtési teszt 2 m magasságból |
| Automatikus lézer kikapcsolás | 90 s |
| Automatikus kikapcsolás | 180 s |
| Memória | akár 300 mérés |
| Bluetooth® Smart | Bluetooth® v5.0 |
| Bluetooth® Smart tartomány | 10 m-ig |
| Az akkumulátor tartóssága (Li-Ion 2000 mAh) | akár 4000 mérés, akár 8 óra üzemidő |
| Méretek (Ma x Mé x Szé) | 154 x 68 x 25 mm |
| Súly akkuval | 230 g |
| Hőmérséklet-tartomány tárolás | művelet | -25–70 °C | -10-50 °C |
* Kedvező feltételek: fehér és diffúz fényvisszaverő célpont (fehérre festett fal), alacsony háttérvilágítás és mérsékelt hőmérséklet.
** kedvezőtlen körülmények: alacsonyabb vagy nagyobb fényvisszaverő képességű vagy magas háttérvilágítású, vagy a megadott hőmérsékleti tartomány felső vagy alsó határán lévő hőmérsékletű célok.
*** A tűréshatárok 0,05 m és 10 m között érvényesek, 95%-os megbízhatósági szinttel. 5 m felett a tűrés a berendezés kézikönyvében megadott értékek szerint romolhat.
**** felhasználói kalibrálás után. A további szögeltérések az egység kézikönyvében megadott értékek szerint vannak megadva.
A termékek szállítási díja a következő:
0 – 39.999 forintig: 1990 Ft
40.000 forinttól a szállítás ingyenes!
Fizetési opciók:
- banki előreutalással
- átvételkor (személyes vagy futárszolgálat esetén is) készpénzben vagy bankkártyával
A csomagjainkat az ExpressOne futárszolgálat viszi házhoz. A csomag feladását követően e-mailben értesítjük a csomag feladásáról. A kiszállítás napja az ExpressOne futár e-mailben újra értesíti a kézbesítés várható idejéről.
A termék használati útmutatója az alábbi linkre kattintva tölthető le:









