CRAFTMAKER Pro-Station S30 összecsukható munkaasztal


















- Elérhető:Raktáron van
- Gyártó: Strongbold
- Cikkszám: BT018
CRAFTMAKER Pro-Station S30 összecsukható munkaasztal
Állítható magasságú munkabak ipari felhasználásra
Az asztalos szorítókkal ellátott CRAFTMAKER hordozható munkaasztal ideális munkafelületet biztosít mind a tapasztalt szakemberek, mind a hobbibarkácsolók számára a nyaraló körül, kertben vagy műhelyben végzett projektek során. Gyorsan szétnyitható, majd összecsukható aktatáska formájúvá - összecsukva nem foglal sok helyet.
Könnyen elfér egy autó csomagtartójában vagy a fészerben. Alkalmas vágáshoz, fúráshoz, köszörüléshez és egyéb munkákhoz. A Pro Station S30 munkaasztalok egyszerűen összeilleszthetők a csomagban mellékelt műanyag csatlakozóelemek használatával.
Két asztal akasztóinak köszönhetően gerendák segítségével munkabak is kialakítható, melyre ezt követően forgács- vagy OSB-lapot helyezve tovább növelheti a munkafelületet. Négy vagy több asztal is összeilleszthető, így még nagyobb munkafelület is kialakítható.
A termék előnye
- Multifunkciós munkaasztal
- Állítható magasságú 90 cm-ig
- Összecsukható és könnyen hordozható
- Robusztus szerkezet és stabil lábak keresztrudakkal
- Erősen préselt MDF-lapot
- Lyukazás szorítókhoz és műanyag ütközőkhöz
- Több asztal összekapcsolási lehetősége
- Gumifogantyú a hordozáshoz
- Ideális a kertbe, nyaralóba és műhelybe egyaránt
- Nem foglal sok helyet
- Maximális terhelhetősége 450 kg
- Tartozékokkal szállítjuk
- Lyuk átmérője 2 cm

Technikai adatok
| Teherbírás | 450 kg |
| Munkamagasság | 74 – 90 cm |
| Méretek | 95 x 69 x 90 cm |
| Méret összecsukva | 85 x 60 x 9 cm |
| Lyuk átmérője | 2 cm |
| Kiegészítők | Igen |
| Tömeg | 16 kg |
| Anyag | MDF-lap, acél, alumínium |
| Kiszerelési egység | 1 db / csomag |
A termékek szállítási díja a következő:
0 – 39.999 forintig: 1990 Ft
40.000 forinttól a szállítás ingyenes!
Fizetési opciók:
- banki előreutalással
- átvételkor (személyes vagy futárszolgálat esetén is) készpénzben vagy bankkártyával
A csomagjainkat az ExpressOne futárszolgálat viszi házhoz. A csomag feladását követően e-mailben értesítjük a csomag feladásáról. A kiszállítás napja az ExpressOne futár e-mailben újra értesíti a kézbesítés várható idejéről.
A termék használati útmutatója az alábbi linkre kattintva tölthető le:







