Nivel DT-2L digitális teodolit 2" lézermutatóval






- Elérhető:Beérkezés alatt
- Gyártó: Nivel System
- Cikkszám: N1310
Nivel DT-2L digitális teodolit
2”-es teodolit lézeres mutatóval a még könnyebb kitűzéshez
A Nivel System DT-2L digitális teodolit egy precíz mérőműszer, melynek köszönhetően könnyen és gyorsan határozhatja meg a céltárgyak irányát és a köztük lévő szögeket, továbbá függőleges irányok beállítására is jól használható. A Nivel digitális teodolitok kétoldali kijelzővel rendelkeznek, amelyek fokozzák a munka kényelmét.
Az egytengelyes kompenzátor lehetővé teszi a szintezésből adódó kisebb hibák kiküszöbölését, így nem szükséges rendszeresen ellenőrizni a műszer szintezettségét. A DT-2L digitális teodolit ellenáll a zord időjárási viszonyoknak (IPX6), a készülék ellenáll még a szakadó esőnek is. A tartozékai között megtalálható az elemkazetta és akkumulátor, mely lehetővé teszi a folyamatos munkavégzést.
A Nivel digitális teodolit bevizsgálás és ellenőrzés után kerül forgalomba. A DT-2L típusú teodolit lézeres mutatóval van szerelve, ami megkönnyíti a kitűzési munkát.
A termék előnye
- Precíz mérések 2” pontossággal
- Lézeres mutatóval a még könnyebb kitűzéshez
- Azonnal használatra kész rendszer, bekapcsolás után már mérhet is
- Kétoldali megvilágított kijelző a még kényelmesebb használathoz
- Szögek, irányok, lejtések, függőlegesek mérésére és beállítására
- IPX6 védelem – a legmagasabb por és vízállóság
- Robosztus kialakítás
- Lézeres függőleges vetítő
Technikai adatok
| Távcső hossza | 155 mm |
| Objektív átmérője | 45 mm |
| Nagyítás | 30X |
| Kép | Egyszerű |
| Látószög | 1° 30' |
| Képfelbontás | 2,5" |
| Minimális fókusz táv | 1,5 m |
| Mérési módszer | abszolút mérés |
| Leolvasás | H: kétoldalas V: kétoldalas |
| Legkisebb leolvasás | 1"/5” |
| Pontosság | 2" |
| Kijelző | Kétoldali háttérvilágítással |
| Billentyűzet | 6 gombos |
| Kompenzátor típusa | egytengelyes |
| Kompenzátor tartománya | ±3' |
| Függélyező | lézeres |
| Lézeres irányzék | van |
| Áram ellátás | akku (3,7V) vagy elem |
| Műszertalp | levehető |
| Környezeti védelem | IPX6 |
| Működési hőmérséklet | -20°C to +50°C |
| Méretek | 160x190x324 mm |
| Készülék súlya | 4,8 kg |
| Garancia | 24 hónap |
Szállítási tartalom
- Nivel DT-2 digitális teodolit
- bélelt koffer
- akkumulátor és töltő
- elemkazetta
- függély és jellap
- használati útmutató
A termékek szállítási díja a következő:
0 – 39.999 forintig: 1990 Ft
40.000 forinttól a szállítás ingyenes!
Fizetési opciók:
- banki előreutalással
- átvételkor (személyes vagy futárszolgálat esetén is) készpénzben vagy bankkártyával
A csomagjainkat az ExpressOne futárszolgálat viszi házhoz. A csomag feladását követően e-mailben értesítjük a csomag feladásáról. A kiszállítás napja az ExpressOne futár e-mailben újra értesíti a kézbesítés várható idejéről.
A termék használati útmutatója az alábbi linkre kattintva tölthető le:


